Виробник: LOGITECH
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Модель: G PRO X Wireless Superlight
Під'єднання: Бездротове
Довжина кабелю, м: 1.8
Розмір миші: Велика
Кількість кнопок миші: 5
Тип датчика: Оптичний
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi: 25400
Кнопки: Програмовані
Сумісність з ОС: Chrome OS / Mac OS / Microsoft Windows
Датчик: Optical Hero
Чутливість: 100-25400 dpi
Макс. прискорення: > 40 G
Макс. швидкість > 10 м/сек (400 дюймів/сек)
Нульові значення згладжування, фільтрації та прискорення
Формат даних USB: 16 бітів на вісь
Частота опитування USB-порту: 1000 Гц (1 мс)
Бездротовий зв'язок: Технологія LightSpeed
Мікропроцесор: 32разовий процесор ARM
Основні кнопки: До 50 млн нажатий
Нижня поверхня з тефлоновим покриттям: > 250 км
За стандартної підсвітки: 48 час
Без підсвічування: 70 час
Інші характеристики: Сумісність із технологією PowerPlay
Пам'ять пристрою: 5 профилей
RGB-підсвітка за технологією LightSync: 1 зона
Вимоги: Windows7 або пізніші версії / macOS 10.11 або пізніші версії / Chrome OSTM
Джерело живлення: Проприєтарний акумулятор
Дизайн: Монохромний
Особливості: З підсвіткою (16.8M color)
Вага: 63 г
Розміри, мм (Ш х Д х В): 63.5 x 125 x 40
Колір: Чорний
Комплектація
- Бездротова ігрова миша
- USB-приймач LIGHTSPEED
- USB-кабель для заряджання та передавання даних
- Документація користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 3 949 ₴






