
Бездротова ігрова миша PROOVE GAMING RATE PRO (біла)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 62186-2
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: RATE PRO
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротове / дротове
Тип сенсора миші: Оптичний
Сенсор: PAW3395
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал / Bluetooth
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Тип живлення: Від акумулятора / від USB
Ємність акумулятора: 500 мА/г
Порт: Type-C
Робоча напруга: 3.7V
Час роботи (бездротовий режим): 140 год
Час заряджання: До 2 годин
Кількість кнопок: 7
Тип кнопок: Omron
Чутливість (DPI): 800-26000
Прискорення: 50G
Час відгуку: 1000 Гц/с
Робоче зусилля кнопки: 60г±10г
Енкодер: TTC Gold Dustproof
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.5 м
Термін служби кнопок: 100 мільйонів кліків
Матеріал: ABS
Розмір продукту: 120 x 61 x 38.5 мм
Вага: 63±2 г
Колір мишки: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




