-13%

Вебкамера LOGITECH C920S PRO HD (чорна)
3 989 ₴
3 489 ₴
- В наявності
- Код: 19351
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: C920S PRO HD
Під'єднання: USB
Роздільна здатність відео: 1920x1080 (Full HD)
Камера: 15 Мп
Частота кадрів: 30 кадрів/сек
Кріплення: Настільний/прищіп
Фокусування: Автоматичне
Мікрофон: ng>Є (2 шт.)
Формат файлів: MPEG4 / MJPEG
Додатково:
Системні вимоги:
Windows XP (SP2 або пізніша версія), Windows Vista або Windows 7 (32- або 64-розрядна версія)
CPU: 2.4 ГГц
Оперативної пам'яті: От 2 Гб
Вільного місця: 200 МБ
Під'єднання до: інтернету
Порт: USB 2.0
Швидкість передавання даних: Не менш ніж 1 Мбіт/с
Довжина кабелю: 150 см
Габарити: 43.3 х 94 х 71 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Мікрофон | Вбудований |
| Кріплення | Прищіпка |
| Особливості | Автоматичне фокусування |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 489 ₴


