
Комп'ютерна мишка XTRIKE ME GM-110 RGB (чорна)
249 ₴
- В наявності
- Код: 23884
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XTRIKE ME
Модель: GM-110
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 4
Колесо прокручування: 1
DPI: 1200
Частота опитування: 125 Гц
Ресурс натискання: 3 млн
Довжина кабелю: 1.4 м
Підсвічування: RGB
Розміри: 73 х 124 х 38 мм
Вага: 150 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴






