
Нічний світильник HOCO HX15 (білий)
389 ₴
- В наявності
- Код: 38595
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HX15
Тип товару: Нічний світильник
Конструкція: Монолітна
Тип джерела світла: Світлодіодний (LED)
Потужність джерела світла: 1.5 Вт
Колірна температура: 3000К / 4500К / 6500К
Режими освітлення: 3
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 мА/г
Час автономної роботи: Близько 7 годин
Час зарядки: Близько 2.5 годин
Порт зарядки: Type-C
Параметри зарядки: 5В / 1А
Матеріал корпусу: Пластик ABS
Розміри: 116 х 89 х 89 мм
Вага: 168 г
Колір корпусу: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Hoco |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Кнопки |
| Напруга живлення | 5В |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Вага | 168 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴





