
Силіконовий нічний світильник Єдиноріг LJC-132 (білий)
489 ₴
- В наявності
- Код: 3661
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ще більше цікавих пропозицій на нашому сайті
Характеристики:
| Тип товару | світильник |
| Тип світильника | нічний дитячий світильник |
| Матеріал | гіпоалергенний силікон, пластик |
| Напруга | 5В, 1000 мА |
| Потужність | 1 Вт |
| Ємність батареї | 1200 маг |
| Колір | білий |
| Розмір | 17.3 х 12 х 10.1 см |
| Вага | 310 г |
| Комплектація | нічник, USB кабель, заводська упаковка |

Силіконовий нічний світильник "Єдиноріг" – оригінальний нічник, який прикрасить не тільки дитячу спальню, але і чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. М'яким лампа у вигляді єдинорога огорне дитячу кімнату чарівним світлом, подарувавши дитині море радості і відчуття захищеності. З цим чудовим світиться казковим персонажем дитині буде зовсім не страшно засинати вночі. Оригінальний дитячий світильник виготовлений з ніжного гіпоалергенного силікону, сертифікованого для виробництва товарів для дітей. Його можна м'яти, гнути, він приємний на дотик, не ламається і за секунди повертає свою форму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 310 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴







