
Нічний світильник HOCO DL05 PHARUS (білий)
249 ₴
- В наявності
- Код: 11028
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DL05 PHARUS
Тип товару: Нічний світильник
Матеріал корпусу: Пластик ABS + hardware
Конструкція: Монолітна
Тип джерела світла: Світлодіодний (LED)
Потужність: 0.3W
Живлення: От сети
Стандарт розетки: EU європейський
Вхідна напруга: 110-220В
Режими освітлення: 2
Температура світла: 2800-3300К
Датчик освітлення: Да
Розміри: 87.4 х 54.4 х 65 мм
Комплектність:
- Світильник
- Пульт ДК
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 0.3 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Hoco |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 54.4 мм |
| Довжина | 87.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



