
Мережевий зарядний пристрій HOCO C87A 2 USB 2.4 A + нічний світильник (чорний)
249 ₴
- В наявності
- Код: 3095
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Hoco |
| Модель | C87A |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідні електричні параметри | AC 100-240V 50 / 60Hz 0.15A |
| Вихідні її параметри | USB1 2.4A, USB2 2.4 A; максимально 2.4A |
| Тип роз'єму | USB |
| Тип зарядного пристрою | Мережева |
| Сила тока, А | 2.4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| особливості | Заряджання двох пристроїв одночасно, |
| функція нічника | |
| захист від короткого замикання, | |
| захист від перезарядження, | |
| захист від перевантаження, | |
| захист від надмірного струму | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | чорний |
| Комплект постачання | Блок заряджання Hoco C87A, фірмове паковання |
| Вага в пакованні, г | 87 |
| Вага без паковання, г | 50 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴






