ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: C152A
Тип товару: Зарядний пристрій
Технологія заряджання: GaN
Тип зарядного: Мережева
Загальна кількість портів: 6
Кількість TYPE портів: 5
Кількість USB-A портів: 1
Максимальна сила струму: 3А
Сумарна потужність: 70W
Вхід: AC 100-240V 50/60Hz 1.5A
Вихід:
- USB-C1: DC5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A
- PPS: 3.3-11V=2A (20W Max)
- USB-C2/C3: DC5V=2A (10W Max)
- USB-C4/C5/A: DC5V=3A (15W Max)
Підтримка протоколів швидкого заряджання:
- Quick Charge 2.0
- Quick Charge 3.0
- Power Delivery 3.0
Захист:
- від перевантаження
- від короткого замикання
Довжина шнура: 1.5 м
Розміри: 85 x 60 x 28 мм
Вага: 229 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Потужність | 70 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Довжина кабелю | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴






