
Мережевий зарядний пристрій PROOVE POCKET GaN 25W Type-C (білий)
619 ₴
- В наявності
- Код: 60245-2
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: POCKET
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 1
Потужність: 25 Вт
Вхідні параметри: AC 100-240V 50/60Hz, 0.7A max
USB-C вихід:
- DC 5V-3A / 9V-2.77A / 12V-2.08A (25W)
- PPS 3.3-5.9V-3A / 3.3-11V-2.25A
Протоколи швидкої зарядки: QC4+ / PD3.0
Технологія заряджання: GaN
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Колір зарядного: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴




