
Мережевий зарядний пристрій PROOVE POCKET GaN 65W 2Type-C + USB (білий)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 60068-2
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: POCKET
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 2
Кількість портів USB-A: 1
Потужність: 65 Вт
Вхідні параметри: AC 100-240V 50/60Гц 1.5A max
USB-C вихід:
- Type-C1: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
(PPS: 3.3-11V/5A) (65W)
- Type-C2: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W)
- USB: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Type-C2+USB: DC 5V/3.0A (15W)
- Type-C1+Type-C2: 45W+18W
- Type-C1+USB: 45W+18W
- Type-C1+(Тype-C2+USB): 45W+15W
Протоколи швидкої зарядки: QC4.0, PD3.0
Технологія заряджання: GaN
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Розміри: 35.5 x 35.5 x 93.1 мм
Вага: 113 г
Колір зарядного: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 93.1 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




