
Мережевий зарядний пристрій PROOVE PURE GaN MAX 67W Type-C + Type-C (чорний)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 60070-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: PURE
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 2
Потужність: 67 Вт
Вхідні параметри: AC 110-240V 50/60Гц, 1.8A max
USB-C вихід:
- Type-C1/C2: DC 5V-3A / 9V-3A / 10V-2A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3.35A (67W);
- Type-C1+Type-C2: DC 5V-3A / 9V-3A / 10V-2A / 12V-2.5A / 15V-2.2A / 20V-1.65A (33W+33W)
Протоколи швидкої зарядки: QC3.0, PD3.0
Технологія заряджання: GaN
Матеріал корпусу: Вогнестійкий пластик
Розміри: 38.5 х 40 х 88.1 мм
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴




