
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS75A GaN 70W (чорний)
679 ₴
- В наявності
- Код: 36378
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: CS75A
Тип товару: Зарядний пристрій
Технологія заряджання: GaN
Тип зарядного: Мережевий
Загальна кількість портів: 3
Кількість TYPE портів: 2
Кількість USB-A портів: 1
Максимальна сила струму: 3А
Сумарна потужність: 70W
Потужність за портами:
• USB-C1: до 70W (PD/QC/FCP/AFC)
• USB-C2: до 20W (PD/QC/FCP/AFC)
• USB-A: до 18W (QC/FCP/AFC)
Сценарії одночасного заряджання:
• USB-C1 + (USB-C2 або USB-A): 45W + 20W/18W
• USB-C2 + USB-A: 5V/3A
• USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 45W + 15W
Підтримка протоколів швидкого заряджання:
• Quick Charge 2.0
• Quick Charge 3.0
• Power Delivery 3.0
Захист:
- від перевантаження
- від короткого замикання
Матеріал: Вогнестійкий пластик
Розміри: 87 × 57 × 32 мм
Вага: 164 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 70 Вт |
| Потужність | 70 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴




