
Мережевий зарядний пристрій XO L65(EU) 2USB 2.4A (білий)
129 ₴
- В наявності
- Код: 9537
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
XO L65 2.4A 2USB


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴






