
Проектор зоряного неба XO-CF4 ASTRANAUT (білий)
749 ₴
- В наявності
- Код: 31943
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: CF4
Тип товару: Нічник-проєктор
Живлення: Від USB
Потужність: 5 Вт
Довжина хвилі лазера: 532 нм
Вхідна потужність: 100-240 В 50/60 Гц 0.4 А
Вхідна напруга: 5 В/1 А
Спосіб керування: кнопка + пульт
Дистанційне керування: 10-20 метрів
Особливості:
- Двохрежимний туман і зірка
- Регулювання швидкості туманності
- Режим пульсації зірок
- Регулювання яскравості туманності
- Функція дистанційного керування
- голова "астронавта" обертається на 360 градусів
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 86 x 76 x 125 мм
Вага: 185 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Персонажі | Космонавт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Напруга живлення | 5В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Вага | 185 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




