
Проєктор зоряного неба XO CF1 ASTRANAUT (білий)
849 ₴
- В наявності
- Код: 19369
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: CF1
Тип товару: Нічник-проєктор
Живлення: От USB
Потужність: 5 Вт
Довжина хвилі лазера: 532 нм
Вхідна потужність: 100-240 В 50/60 Гц 0,4 А
Вхідна напруга: 5 В/1 А
Спосіб керування: кнопка + пульт
Дистанційне керування: 5-10 метрів
Особливості:
- 8 туманностей, що відрізняються за кольором і формою
- 5 швидкісних режимів руху проєкції
- режим плавного переливання одного кольору туманності в інший
- регулювання яскравості: 20%, 40%, 60%, 80%, 100%
- зоряне небо — зірки можуть поступово гаснути й спалахувати знову або постійно світити
- голова "астронавта" обертається на 360 градусів
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 12*11,5*25
Вага: 655 г
Цвет: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Персонажі | Космонавт |
| Стан | Новий |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Вага | 655 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴





