
Термогігрометр з годинником HOCO HX41 (білий)
299 ₴
- В наявності
- Код: 38725
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HX41
Тип товару: Термометр з гігрометромт та годинником
Призначення: Для використання всередині приміщень
Спосіб встановлення: Настільний / настінний
Кількість функцій: 5 (календар, час, температура та вологість)
Час: 12/24 годинний дисплей, встановлення дати
Тип екрану: LCD
Діапазон вимірювання температури: ± 1°C (-10°C до 50°C)
Роздільна здатність температури: 0.1°C
Вимірювання вологості: Від 10% до 95%
Батарея: CR2032 (200mAh) (в комплекті)
Напруга: DC 2.7-3.3 В
Час автономної роботи: До 10 місяців
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 77 х 68 х 12 мм
Вага: 70 г
Колір станції: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Тип дисплея | РК монохромный |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Будильник | Ні |
| Радіо | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Тип живлення | Батарейки |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Проекція зображення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 0.07 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




