
Зволожувач повітря HOCO HX31 (білий)
679 ₴
- В наявності
- Код: 24407
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HX31
Тип товару: Зволожувач повітря
Місткість резервуара води: 1400 мл
Обсяг розпилювача: 40-80 мл/ч
Застосовна площа: 31-40 квадратних метрів
Шум: Менше 36 дБ
Особливості:
- Таймер зволоження (регулярний розпилювач на 10 годин, переривчастий розпилювач на 20 годин)
- Дисплей рівня зволоження
- 4 режими роботи: одна струмінь, дві струмені, переривчастий і безперервний
Живлення: Від USB 5V
Порт живлення: Type-C
Матеріал: ABS + PP
Розміри: 131 х 131 х 152 мм
Вага: 300 г
Колір зволожувача: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | USB-порт |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Глибина | 131 мм |
| Вага | 0.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴





