-27%

Зволожувач повітря Remax RT-A600 100 мл (рожевий)
479 ₴
349 ₴
- В наявності
- Код: 6038
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Тип товару: Зволожувач повітря
Модель: RT-A600
Час заряджання, година: 1.5
Вхідна напруга, V: 5
Максимальний струм заряджання А: 0.4
Акумулятор, mAh: 800
Потужність, Вт: 2
Об'єм, мл: 100
Дисплей: Немає
Інтерфейс під'єднання: USB, Micro-usb
Кнопки керування: 1
Конструкція: Роздільна
Живлення: Мережа, батарея
Тип встановлення: Настільний
Функція повороту: Немає
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри, мм: 48*48*158
Вага, м: 107
Цвет: Рожевий
Комплектація Зволожувач, кабель Micro-usb, інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.1 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Тип | Зволожувач |
| Стан | Новий |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.108 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴

