
Зволожувач повітря REMAX RT-A300 (зелений)
489 ₴
349 ₴
- В наявності
- Код: 5624
Виробник: Remax
Модель: RT-A300
Тип товару: Зволожувач повітря
Тип встановлення: Настільний
Конструкція: Складова
Живлення: Мережа, батарея
Вид акумулятора: Незнімний
Вхідна напруга, V: 5
Ємність акумулятора, mah: 1200
Інтерфейс підключення: Micro-usb
Кнопки управління: 1
Дисплей: Ні
Напруга: DC5V-1A
Струм: 400 мА
Номінальна потужність: 1,5 – 2 Вт
Ємність резервуара для води: 300 мл
Кількість розпилення: 40 мл/годину
Час обслуговування: 2-3 години
Особливості: Підсвічування
Матеріал корпусу: Пластик
Довжина, мм: 75
Розмір виробу: 112x112x86 мм
Вага нетто: 208 г
Колір: Зелений
Комплектація: Зволожувач / кабель Micro-usb / інструкція
Зволожувач повітря Remax RT-A300 – це чудовий вибір для тих хто дбає про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Регулярне використання зволожувача повітря забезпечить нормальне функціонування організму і знижує ймовірність респіраторних захворювань. Дана модель вирізняється наявністю покращеної мембрани, яка забезпечує генерування більш дрібних частинок пари. Є функція автоматичного відключення при недостатньому рівні води і світлодіодне підсвічування, що дає можливість використовувати пристрій в якості нічника.
Аксессуар выполнен в современном стиле с оригинальными дизайнерскими акцентами. Простая и практичная составная конструкция устройства гарантирует комфорт в ежедневной эксплуатации. Корпус изготовлен из прочного пластика, имеет надежную сборку. Увлажнитель способен работать в двух режимах, оснащен аккумулятором емкостью 1200 mah, одной кнопкой и разъемом micro-USB. Объем бака составляет 300 мл. В комплект поставки входит: увлажнитель, кабель micro-USB, инструкция. Выбирайте модели Remax и выделяйте топовые позиции своего сегмента среди конкурентов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
- Ціна: 349 ₴








