
Зволожувач повітря Remax S2 (зелений)
959 ₴
- В наявності
- Код: 6032
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Тип товару: Зволожувач повітря
Модель: S2
Потужність, Вт: 10
Кнопки керування: 2
Глибина, мм: 170
Тип установки: Настільний
Дисплей: Ні
Інтерфейс підключення: DC IN
Конструкція: Складова
Харчування: Мережа
Вхідна напруга, V: 100 - 240
Вид акумулятора: Незнімний
Ємність бака, мл: 400
Матеріал корпусу: Пластик
Ширина, мм: 170
Висота, мм: 170
Вага товару без упаковки, кг: 0.49
Вага товару в упаковці, кг: 0.726
Колір: Бірюзовий
Комплектація: Зволожувач, адаптер із вбудованим кабелем, інструкція






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.4 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Ароматизація | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴
