
Зволожувач повітря REMAX RT-A200 (зелений)
959 ₴
659 ₴
- В наявності
- Код: 5670
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Тип товару: Зволожувач повітря
Модель: RT-A200
Тип акумулятора: Незнімний
Вхідна напруга, V: 5
Дисплей: Немає
Інтерфейс під'єднання: Type-C
Кнопки керування: 1
Конструкція: Складальна
Місткість води: 1200 мл
Потужність, Вт: 8
Тип встановлення: Настільний
Ширина, мм: 185
Живлення: Мережа, батарея
Особливості: Підсвітка
Матеріал корпусу: Пластик
Висота, мм: 115
Глибина, мм: 185
Вага товару без паковання, кг: 0.36
Вага товару в упаковці, кг: 0.48
Цвет: Зелений
Комплектація Зволожувач, кабель Type-C, комплект змінних фільтрів, інструкція
Зволожувач повітря Remax RT-A200 — функціональний, високоякісний пристрій, який допоможе створити комфортне й безпечне середовище в будинку або офісі. Ергономічний дизайн пристрою, представлений декількома кольорами, дає йому лаконічно вписуватися в будь-який сучасний інтер'єр. Модель виділяється практично безшумною роботою, наявністю можливості регулювати силу розпилення води. Корпус аксесуара має зручну складану конструкцію, виготовлений із міцного пластику.
Об'єм прозорої ємності для води становить 1200 мл, що на мінімальних параметрах забезпечує безперервну роботу зволожувача впродовж 30 годин. Потужність становить 8 Вт. Модель має захист від перепадів напруги, функцію автоматичного вимкнення за недостатнього рівня води. Завдяки LED-підсвітці аксесуар може використовуватися як нічник. Керування пристроєм здійснюється лише однією кнопкою, для його під'єднання до мережі є роз'єм Type-C.
До комплекту зволожувача входить: кабель Type-C, комплект змінних фільтрів, інструкція. Вибравши продукцію Remax оптом, ви виберете себе серед конкурентів сучасного ринку мобільних аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1.2 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 0.38 кг |
- Ціна: 659 ₴


