
Зволожувач повітря XO-HF11 (білий)
889 ₴
- В наявності
- Код: 24456
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: HF11
Тип товару: Зволожувач повітря
Місткість резервуара води: 400 мл
Обсяг розпилювача: 50 мл/ч
Примінна площа: 10 квадратних метрів
Шум: Менше 36 дБ
Особливості:
- Автовимкнення
- Підсвітка
- Таймер
Живлення: От сети
Порт живлення: DC
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 136 x 136 x 134 мм
Колір зволожувача: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 10 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.4 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Вбудований гігростат | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 134 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Глибина | 136 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴




