
Зволожувач повітря XO-HF10 RAINING CLOUDS (білий)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 30731
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: HF10 RAINING CLOUDS
Тип товару: Зволожувач повітря
Місткість резервуара води: 260 мл
Обсяг розпилювача: 30 мл/год
Примінна площа: 5 квадратних метрів
Керування: Механічне
Тип встановлення: Настільний
Особливості:
- Аромадифузор
- Підсвітка
Живлення: Напруга: AC100-240V, 50/60HZ; DC 24V
Порт живлення: DC
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 175 x 175 x 274 мм
Колір зволожувача: Білий / світло-деревний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 5 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм резервуара для води | 0.26 л |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Блок живлення |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 274 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴


