
Цифровий термогігрометр HOCO HX42 (білий)
329 ₴
- В наявності
- Код: 32605
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HX42
Тип товару: Цифровий термогігрометр
Призначення: Для використання всередині приміщень
Тип екрана: LCD
Функції: Температура / вологість / годинник / календар / будильник
Діапазон вимірювання температури: -10°C ~ 50°C
Діапазон вимірювання вологості: 10% RH ~ 95% RH
Живлення: 2 батарейки
Тип батарейки: AAA (мизинчикові, входять в комплект)
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 106×60×19 мм
Вага: 70 г
Колір станції: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Тип дисплея | РК монохромный |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Будильник | Так |
| Радіо | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Тип живлення | Батарейки |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Проекція зображення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Глибина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴



