
Комп'ютерна клавіатура механічна ZIYOULANG K3 (чорна)
2 749 ₴
- В наявності
- Код: 34251
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ZIYOULANG
Модель: K3
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Тип перемикачів: Blue
Форм-фактор: Повнорозмірна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Роз'єм під'єднання: Type-C
Довжина дроту: 1.5 м
Кількість клавіш: 100 шт
Додаткові клавіші: Без додаткових клавіш
Ресурс натискань: 50 мільйонів разів
Підсвітка RGB: 9 режимів
Цифровий блок: Є
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Розміри: 379.8 x 132.2 x 41.5 мм
Вага: 850 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 100 шт. |
| Тип | Клавіатура |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 132 см |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 850 |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴


