
Клавіатура ігрова LENOVO LEGION K500 RGB (чорна)
4 489 ₴
- В наявності
- Код: 20873
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LENOVO
Модель: K500
Тип товару: Ігрова клавіатура
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Конструкція клавіатури: Механічна
Кількість клавіш: 113
Довжина кабелю: 1.8 м
Тип перемикачів: Cherry MX Red
Підсвічування: RGB
Розміри: 443.3 x 218.3 x 34 мм
Вага: 1327 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 443.3 мм |
| Ширина | 218.3 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 1327 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 113 |
| Кількість додаткових клавіш | 8 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 489 ₴







