
Ігрова клавіатура CORSAIR K65 RGB MINI SILVER SWITCH (чорна)
5 489 ₴
- В наявності
- Код: 24051
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: CORSAIR
Модель: K65 RGB MINI
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий
Тип перемикача: CHERRY MX SPEED RGB SILVER
Термін служби перемикача: 100 мільйонів натискань
Кількість клавіш: 61
Клавиши: Подвійне лиття
Підсвічування: RGB
Частота опитування: До 8000 Hz
Конструкція корпусу: ABS пластик
Довжина кабелю: 1.8 метра
Розміри: 294 x 105 x 44 мм
Вага: 810 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 810 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴








