
Ігрова клавіатура HYPERX RISE 75 (чорна)
5 949 ₴
- В наявності
- Код: 29748
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HYPERX
Модель: RISE 75
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Тип перемикача: HYPERX RED
Тип механічних перемикачів: Лінійні
Термін експлуатації перемикача: 80 мільйонів натискань
Кількість клавіш: 80 + 1
Розкладка: ENG / UA
Підсвічування: RGB
Особливості:
- Надширокі можливості кастомізації
- Клавішні перемикачі з можливістю гарячої заміни
- Датчик освітленості
- Кріплення Gasket Mount
- Підвищена стабільність натискання клавіш
- Зручне керування рівнем звуку
- Збереження до 10 профілів параметрів
- Кабель USB-C до USB-A, який можна зняти
Довжина кабелю: 1.8 метра
Розміри: 331 х 142 х 49 мм
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 142 см |
| Довжина | 331 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Клавіатура | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 80 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Кількість додаткових клавіш | 1 |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 949 ₴


