
Ігрова клавіатура RAZER HUNTSMAN MINI (чорна)
4 749 ₴
- В наявності
- Код: 21279
Виробник: RAZER
Модель: HUNTSMAN MINI
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова оптико-механічна
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий USB
Довжина проводу: 2 м
Кількість клавіш: 61 шт.
Тип механічних перемикачів: RAZER RED
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Підсвічування: Є
Особливості:
• Стандартне компонування нижнього ряду
• Алюмінієва конструкція
• Вбудовані попередньо встановлені параметри освітлення Razer Synapse 3
• Повністю програмовані клавіші з можливістю записування макросів "на льоту
• Перевертання N-клавіш із вбудованою системою захисту від переповнення
• Можливість вибору ігрового режиму
• Ультраполірування 1000 Гц
• Форм-фактор клавіатури: 60%
• Тип перемикачів: Razer Analog Optical Switch
• Матеріал кейкапів: PBT
• Підсвітка: RGB
• Тип клавіш: Оптичні
Розміри: 293 x 103 x 36.8 мм
Вага: 455 г
Цвет: Чорний
Домінування на іншому рівні
Відкрийте для себе новий вимір смертоносності з Razer Huntsman Mini — 60% ігровою клавіатурою з ультрасучасними оптичними перемикачами Razer. Висока портативність, ідеальна для лаконічних конфігурацій робочого столу. Настав час відчути активацію на швидкості світла в найкомпактнішому форм-факторі.Оптичні перемикачі RAZER
Забезпечує швидше, легше та плавніше спрацьовування, ніж механічні перемикачі, а також вони довговічніші, оскільки в них менше рухомих частин, які працюють із меншим тертям.Покращені оптичні перемикачі RAZER LINEAR
Забезпечуючи плавні та швидкі натискання клавіш без тактильної віддачі, у цьому дизайні другого покоління неабияк поліпшені акустичні показники — використовується технологія зниження рівня шуму під час натискання клавіш. Хід до спрацьовування: 1 мм Зусилля активації: 40 г60% формфактор клавіатури
Razer Huntsman Mini не має F-клавіш, стрілок і всього блока над ними з PageUp, PageDown, а також цифрового блока, які є в повнорозмірній клавіатурі. Але водночас не втрачає функціональності, оскільки всі ці команди, як і раніше, доступні через додаткові функції. Ідеально підходить для мінімалістичних рішень, де цінується настільний простір. Компактний розмір дає змогу легко переміщати її та використовувати в іграх, що дає вам змогу грати комфортніше.PBT кейкапи подвійного лиття з маркуванням на бічних поверхнях
Клавіші цієї 60% ігрової клавіатури, розроблені для більшої довговічності, мають чудову текстуру та якість, яка ніколи не гіршає й не зношується навіть за інтенсивного використання. Для полегшення роботи під час виконання команд і гарячих клавіш на бічні сторони кейкапів нанесені додаткові позначення найактуальніших функцій.Настроювання пам'яті та підсвічування
Улюблені параметри завжди з вами. Зберігайте й активуйте до 5 профілів клавіатури без потреби в програмному забезпеченні та додатково персоналізуйте їх за допомогою попередньо встановленого асортименту світлових ефектів Razer Chroma RGB. FN + CTRL + 1 (OFF)
FN + CTRL + 2 (Static)
FN + CTRL + 3 (Breathing)
FN + CTRL + 4 (Spectrum Cycling)
FN + CTRL + 5 (Wave)
FN + CTRL + 6 (Starlight)
FN + CTRL + 7 (Reactive)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 103 см |
| Висота | 36.8 мм |
| Вага | 455 |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 |
- Ціна: 4 749 ₴





