
Клавіатура ігрова LENOVO LEGION K300 RGB (чорна)
1 949 ₴
- В наявності
- Код: 20828
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LENOVO
Модель: K300
Тип товару: Ігрова клавіатура
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB
Конструкція клавіатури: Мембранна
Кількість клавіш: 104
Довжина кабелю: 1.8 м
Підсвічування: RGB
Розміри: 34.68 x 456 x 151 мм
Вага: 1035 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 456 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 34.68 мм |
| Вага | 1035 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴






