
Клавіатура ігрова TWOLF T70 (чорна)
2 349 ₴
- В наявності
- Код: 34237
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: TWOLF
Модель: T70
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Тип перемикачів: Red Switch
Форм-фактор: Повнорозмірна
Спосіб під'єднання: Дротовий / бездротовий
Бездротове підключення: Радіоканал 2.4Гц / Bluetooth
Інтерфейс під'єднання: USB
Порт дротового під'єднання: Type-C
Живлення: Від USB / від акумулятора
Кількість клавіш: 97 шт
Ресурс натискань: 50 мільйонів разів
Підсвічування: RGB (22 режимів)
Цифровий блок: Є
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 435 х 176 х 45 мм
Вага: 772 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | TWolf |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Особливості | Змінні перемикачі, З колесом прокручування, Підсвітка клавіатури |
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Інтерфейс | USB |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість клавіш клавіатури | 97 шт. |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 176 см |
| Вага | 0.772 |
| Довжина | 435 мм |
| Клавіатура | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Да |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴



