
Клавіатура механічна TWOLF T30 (біла)
1 589 ₴
- В наявності
- Код: 23520
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: TWOLF
Модель: T30
Тип товару: Комп'ютерна клавіатура
Тип клавіатури: Ігрова механічна
Тип перемикачів: Blue Switch
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий/бездротовий
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4 Гц/Bluetooth
Порт дротового під'єднання: Type-C
Довжина проводу: 1.6 м
Живлення: Від акумулятора/від USB
Ємність акумулятора: 1450 мА·год
Кількість клавіш: 63 шт.
Додаткові клавіші: Без додаткових клавіш
Ресурс натискань: 50 мільйонів разів
Підсвічування: RGB (20 режимів)
Цифровий блок: Немає
Розкладка: ENG / UKR
Сумісність ОС: Універсальна
Розміри: 291 х 101.5 х 40 мм
Вага: 740 г
Колір: Білий / синій / жовтогарячий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 101.5 см |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 740 |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴


