
Клавіатура механічна PROOVE GAMING EVERFROST UKR (чорна)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 58990-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: EVERFROST
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: TKL
Кількість клавіш: 87
Ресурс натискань: 50 млн
Частота відгуку: 1000 Гц/с
Тип перемикачів: Outemu Red
Під'єднання: Дротове
Живлення: Від USB
Матеріал: ABS пластик / алюміній
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 361.5 x 133.5 x 22.5 мм
Вага: 950 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 361.5 мм |
| Ширина | 133.5 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Вага | 950 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | USB-кабель |
| Тип підсвічування | RGB |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




