
Клавіатура бездротова PROOVE CLASSIC CODE UKR (чорна)
749 ₴
- В наявності
- Код: 58989-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: CLASSIC CODE
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Мембранна
Форм-фактор: Повнорозмірна
Кількість клавіш: 96
Ресурс натискань: 5 млн
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4ГГц
Максимальна відстань: До 10 м
Живлення: От батарейки (1 x AAA)
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 125 х 384 х 18 мм
Вага: 350 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 384 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 96 |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



