
Бездротова клавіатура PROOVE GAMING AFK (чорна)
2 599 ₴
- В наявності
- Код: 64744-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: AFK
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: Компактна
Кількість клавіш: 68
Тип перемикачів: Outemu Red
Ресурс натискань: 50 млн
Під'єднання: Бездротове / дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4ГГц / Bluetooth
Максимальна відстань: До 10 м
Порт: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1500 мА/г
Час роботи (бездротовий режим):
- З підсвічуванням: ~20 год
- Без підсвічування: ~100 год
Час заряджання: ~2 год
Матеріал: ABS пластик
Довжина кабелю: 1.5 м
Розміри: 318 x 110 x 28 мм
Вага: 420 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 шт. |
| Основні | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 110 см |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 420 |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴



