
Бездротова клавіатура PROOVE GAMING SLICKER PRO (чорна)
4 599 ₴
- В наявності
- Код: 62790
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: SLICKER PRO
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна
Форм-фактор: Повнорозмірна
Кількість клавіш: 98
Тип перемикачів: Gateron G Pro 3.0 Yellow
Ресурс натискань: 100 млн
Під'єднання: Бездротове / дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4ГГц / Bluetooth 5.3
Максимальна відстань: До 10 м
Час відгуку: 1000 Гц/с
Порт: Type-C
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 6000 мА/г
Час роботи (бездротовий режим):
- З підсвічуванням: ~70 год
- Без підсвічування: ~450 год
Час заряджання: ~2 год;
Матеріал: ABS пластик
Матеріал кейкапів: PBT
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 384.7 x 145 x 38.3 мм
Вага: 998 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 384.7 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 38.3 мм |
| Вага | 998 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 98 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






