
Комп'ютерна клавіатура RAZER HUNTSMAN V2 TENKEYLESS Purple Optical Switch (чорна)
6 989 ₴
- В наявності
- Код: 26454
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: HUNTSMAN V2 TENKEYLESS
Тип товару: Ігрова клавіатура
Під'єднання: Дротове
Тип клавіатури: Оптична
Колір свічів: Фіолетовий
Формат: TKL (без цифрового блока)
Розкладка: ENG / UKR
Інтерфейс під'єднання: USB 2.0
Кількість клавіш: 87
Частота опитування: 8000 Гц
Особливості:
— програмне забезпечення
- RGB-підсвітка
- підставка під зап'ястя
Пам'ять: 5 профилей
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 362 х 230 х 37
Вага: 919 г
Колір клавіатури: Чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Особливості | Підсвітка клавіатури |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип | Клавіатура |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 230 см |
| Вага | 919 |
| Довжина | 362 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Оптична |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 989 ₴







