
Бездротова ігрова миша FANTECH CRYPTO II WG7V2 (біла)
1 079 ₴
- В наявності
- Код: 37915
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FANTECH
Модель: CRYPTO II WG7V2
Тип товару: Комп'ютерна миша
Тип миші: Оптична
Під'єднання пристрою: Бездротове / дротове
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал 2.4Гц
Призначення: Універсальна
Роздільна здатність: 12000 dpi
Частота опитування: 1000 Гц
Максимальне прискорення: 25G
Максимальна швидкість: 120 IPS
Кількість клавіш миші: 6
Ресурс натискань: 20 млн
Тип корпуса: Симетричний
Живлення: Від акумулятора
Ємність: 600 mA/h
Автономність роботи: Близько 30 годин роботи в активному режимі
Підсвітка: ARGB (9 режимів)
Осоюливості:
- налаштування макросів
- підтримка спеціального ПЗ
Розміри: 126 × 67 × 40 мм
Вага: 82 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 82 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип підсвічування | RGB |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴



