
Бездротова миша FANTECH GO W603 (біла)
349 ₴
- В наявності
- Код: 32692
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FANTECH
Модель: GO W603
Тип товару: Комп'ютерна миша
Тип миші: Оптична
Під'єднання пристрою: Бездротове
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал 2.4Гц
Призначення: Універсальна
Роздільна здатність: 1600 dpi
Кількість клавіш миші: 3
Дизайн миші: Для обох рук
Живлення: Батарейка 1 х AA
Розміри: 100 х 62 х 38 мм
Вага: 45.5 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 45.5 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴
