
Бездротова миша PROOVE RAMP (біла)
899 ₴
- В наявності
- Код: 63950-2
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: RAMP
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротове
Тип сенсора миші: Оптичний
Сенсор: PAW3220
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал / Bluetooth
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Тип живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 380 мА/г
Порт: Type-C
Робоча напруга: 3.7V
Час роботи: 110 год
Час заряджання: 1 годину
Кількість кнопок: 4
Чутливість (DPI): 600-4000
Матеріал: ABS
Розмір продукту: 110 x 61 x 25.6 мм
Вага: 71 г
Колір мишки: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 25.6 мм |
| Вага | 71 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






