
Миша бездротова HOCO GM21 (біла)
249 ₴
- В наявності
- Код: 34446
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: GM21
Тип товару: Маніпулятор миша
Тип сенсора: Оптичний
Тип підключення: Бездротовий
Бездротове підключення: Радіоканал 2.4Гц
Кількість кнопок: 4 шт
Кількість Dpi: g>1000-1200-1600
Живлення: Від батарейки (АА х 1шт)
Матеріал корпусу: пластик
Розміри: 105 х 60 х 31 мм
Вага: 43 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 31 мм |
| Вага | 43 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


