
Бездротова ігрова миша PROOVE GAMING JESTER 8K (біла)
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 63748-2
Виробник: PROOVE
Модель: JESTER 8K
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротове / дротове
Тип сенсора миші: Оптичний
Сенсор: PAW3395
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал / Bluetooth
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Тип живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 500 мА/г
Порт: Type-C
Робоча напруга: 3.7V
Час роботи (1000 Гц/с): 140 год
Час роботи (8000 Гц/с): 30 год
Час заряджання: До 2 годин
Кількість кнопок: 7
Тип кнопок: Kailh Black Mamba
Чутливість (DPI): 800-26000
Прискорення: 50G
Час відгуку: 8000 Гц/с
Енкодер: TTC Gold Dustproof
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.5 м
Функції: OLED дисплей
Термін служби кнопок: 80 мільйонів кліків
Матеріал: ABS
Розмір продукту: 120.3 x 61.5 x 37.6 мм
Вага: 59±3 г
Колір мишки: Білий
Дизайн
Proove Gaming Jester — надлегка миша вагою лише 59г з агресивним профілем і OLED-дисплеєм для індикації ключових параметрів. Вона створена для геймерів, які не йдуть на компроміси у вигляді, функціональності чи відчуттях.
Матеріал
Миша виготовлена з міцного ABS-пластику, а всередині — топовий набір компонентів: перемикачі Kailh Black Mamba із ресурсом 80 мільйонів кліків, енкодер TTC Gold Dustproof і сенсор PAW3395 — усе для стабільної, тривалої роботи й абсолютного контролю.
Практичність
Завдяки частоті опитування до 8000Гц, високій чутливості і прискоренню 50G миша реагує миттєво на кожен рух. Вбудований OLED-дисплей дозволяє в реальному часі бачити DPI, заряд та тип підключення. Три варіанти підключення: 2.4 ГГц, Bluetooth та USB роблять Jester універсальною для будь-якої ситуації, а акумулятор на 500мАг працює до 140 годин на 1000Гц або до 30 годин на 8000Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Довжина | 120.3 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Висота | 37.6 мм |
| Вага | 62 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 2 999 ₴






