
Бездротова ігрова миша PROOVE GAMING RC RAIDER 8K (чорна)
3 549 ₴
- В наявності
- Код: 64403
Виробник: PROOVE
Модель: RC RAIDER 8K
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротове / дротове
Тип сенсора миші: Оптичний
Сенсор: PAW3950
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал / Bluetooth
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Тип живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 500 мА/г
Порт: Type-C
Робоча напруга: 3.7V
Час роботи (1000 Гц/с): 136 год
Час роботи (8000 Гц/с): 46 год
Час заряджання: До 2 годин
Кількість кнопок: 6
Тип кнопок: Omron
Чутливість (DPI): 800-32000
Прискорення: 50G
Час відгуку:
- Дротовий: до 1000Гц/с
- Бездротовий: до 8000Гц/с
Енкодер: TTC Gold Dustproof
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.5 м
Функції: Hot Swap
Термін служби кнопок: 100 мільйонів кліків
Матеріал: ABS
Матеріал глайдів миші: PTFE
Розмір продукту: 126 x 64 x 40 мм
Вага: 62 г
Колір мишки: Чорний
Дизайн
Proove Gaming RC Raider створена для динамічної гри — з ергономічним корпусом, глайдами з PTFE для легкого ковзання й вагою всього 62 г. Має стриманий, але стильний дизайн, що до вподоби геймерам.
Матеріал
Корпус із міцного ABS-пластику доповнений глайдами з PTFE для максимально плавного руху. Перемикачі Omron мають ресурс 100 мільйонів натискань, а TTC Gold Dustproof енкодер забезпечує точну прокрутку навіть під навантаженням.
Практичність
Сенсор PAW3950 підтримує чутливість до 32000 DPI і прискорення 50G. Частота опитування до 8000Гц у бездротовому режимі (до 46 год автономної роботи) та 1000Гц у дротовому (до 136 год). А ще тут є Hot Swap — можливість швидко змінювати перемикачі без викрутки. Миша сумісна з усіма сучасними платформами й має 3 типи підключення: 2.4 ГГц, Bluetooth і USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 62 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 32000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 3 549 ₴







