
Ігрова клавіатура FANTECH ATOM63 MK874V2 (синя)
1 289 ₴
- В наявності
- Код: 24294
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: FANTECH
Модель: ATOM63 MK874V2
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Механічна (Outemu)
Форм-фактор: Компактна
Спосіб під'єднання: Дротовий
Колір перемикача: Червоний (Red Switch)
Термін експлуатації перемикача: 50 мільйонів натискань
Зміна перемикачів: Є (Hot-Swappable)
Кількість клавіш: 63
Клавиши: Подвійне лиття
Підсвічування: RGB — 17 режимів
Особливості:
- Функція Anti Ghosting для 26 клавіш
- Триконтактні перемикачі клавіатури
- Підтримка "гарячої заміни"
Конструкція корпусу: ABS пластик
Розміри: 292 x 105 x 35 мм
Вага: 397.8 г
Колір клавіатури: Синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 397.8 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 63 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴

