
Комп'ютерна клавіатура XTRIKE ME GAMING KB-508 (чорна)
779 ₴
- В наявності
- Код: ZAA/GE
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Xtrike Me |
| Тип товара | Ігрова клавіатура |
| Тип підключення | провідний |
| Підключення | USB 2.0 |
| Розкладка | англійська, українська, російська |
| Тип перемикача | мембранний |
| Кількість кнопок | 114 |
| Switch rating | 10 000 000 |
| Хід кнопки | 3.8 +- 0.2 мм |
| Тип клавіш | мембранні + механічні |
| Anti-Ghosting | підтримка перекидання 19 клавіш |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Підсвітка | Rainbow |
| Підтримка ОС | Windows 7 або новіше |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 461 х 198 х 37 мм |
| Вага | 840 г |
| Особливості | Функція FN в якості мультимедійних клавіш |
| Висока надійність перемикачів (Blue Switches) | |
| Надійна і якісна конструкція | |
|
Виразні натискання кожної кнопки з гарантованим відсутністю фантомних натисків |

Ігрова клавіатура XTRIKE ME Gaming KB-508
Эта проводная стильная клавиатура Gaming KB-508 очень удобна в работе и для игр. Клавиатура выглядит очень стильно за счет подсветки клавиш. С ней удобно работать в темноте, так как клавиши светятся очень ярко. Клавиатура имеет 114 клавиш, которые позволят в полной мере использовать функционал вашего компьютера. Нажатие кнопок очень тихое. Подключение к компьютеру происходит при помощи USB интерфейса. Шнур очень прочный и имеет длину 1,5 метра.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE |
| Тип | Клавіатура |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Довжина | 461 мм |
| Ширина | 198 см |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 800 |
| Клавіатура | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 114 |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779 ₴









