
Ваги підлогові HOCO HI20 (білі)
649 ₴
- В наявності
- Код: 24578
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI20
Тип товару: Ваги
Встановлення: Підлогові
Максимальне навантаження: 180 кг
Діапазон вимірювання: 0.5 - 180 кг
Крок вимірювань: 100 г
Датчик: E-тип
Живлення: 2 батарейки AAA
Під'єднання: Бездротове Bluetooth
Матеріал платформи: загартоване скло 4 мм
Розміри: 260 х 260 х 25.5 мм
Вага: 1 кг
Колір ваг: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴




