
Wi-Fi адаптер HOCO HI32 (чорний)
319 ₴
- В наявності
- Код: 29984
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI32
Інтерфейс під'єднання: USB
Частотний діапазон: 2.4 Гц
Коефіцієнт посилення антени: 3 dbi
Швидкість: 150 Mbps
Розмір: 174 х 19 х 12.5 мм
Вага: 5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Швидкість передачі даних | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 12.5 мм |
| Вага | 5 г |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴





