
Розумна Wi-Fi-розетка HOCO AC16 (біла)
439 ₴
- В наявності
- Код: 19776
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Hoco
Модель: AC16
Тип товару: Розумна розетка
Номінальна потужність: 1100 — 2400 Вт
Номінальний струм: 10А
Вхідні характеристики: 110-240V 50/60Hz
Під'єднання: Бездротове Wi-Fi 2.4 ГГц
Можливості:
- керування через застосунок
- таймер
- голосове керування Alexa
Матеріал: Вогнестійкий пластик
Розмір: 73 х 45 мм
Вага: 76 г
Колір виробника: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 А |
| Напруга | 240 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Вага | 76 г |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴




