
Електронна книга AMAZON KINDLE 11TH GEN 2024 16GB (чорна)
6 499 ₴
- В наявності
- Код: 13873-1
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Електронна книга
Виробник: AMAZON
Модель: KINDLE 11 th Gen (2024)
Діагональ екрану: 6"
Роздільна здатність: 1072 x 1448
Тип сенсора: Ємнісний
Вбудоване підсвічування: Є
Операційна система: Linux
Вбудована пам'ять: 16 Гб
Порт: USB Type-C
Текстові формати: EPUB / MOBI / PDF / TXT / AZW / AZW3
Аудіо формати: AAX
Формати зображень: JPEG / BMP / PNG / GIF / IMG
Розміри: 157.8 х 108.6 х 8 мм
Вага: 158 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Тип матриці | E Ink Carta |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Підтримувані формати | PDF, Kindle (MOBI), Kindle (AZW3), Kindle (AZW), TXT, AAX |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16384 MB |
| Інтерфейси | USB-C |
| Особливості | Читання вголос (Text to speech), Динамік, Wi-Fi, Браузер, Словник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157.8 мм |
| Ширина | 108.6 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 158 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024×768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴

